Profil Galéria Chata pod Lipou Kontakt
 
Profil

V rámci svojej podnikateľskej činnosti ponúkam zákazníkom 20 rokov skúseností v oblasti stolárskej výroby. Moja práca zahŕňa širokú škálu činností od zákazkovej výroby nábytku, cez kompletné riešenie interiéru, po exteriérové práce ako vonkajšie drevené obklady, stavby altánkov a iné.

Schody
Vyrábam schody samonosné ako aj obklad betónových schodov. Na ich výrobu používam škárovku (veľkoplošný materiál z lepeného dreva) o hrúbkach 18 mm,30 mm, 40 mm z drevín buk, dub ,smrek

Altánky a prístrešky
Vyrábam ich zo smrekového dreva podľa individuálnych požiadaviek zákazníka čo sa týka rozmerov, tvaru, opracovania dreva, druhu strešnej krytiny, výroby stolov a lavíc na mieru ako aj prípravy podkladu. Súčasťou exteriérových prác je aj obklad vonkajších stien chát.
Interiér-V rámci zariadenia interiéru obkladám steny dreveným obkladom, pokladám drevené dlážky, všetko olištujem drevenými lištami, osadím zárubne dverí atď.

Nábytok
Vyrábam nábytok na mieru z masívu (komody, postele atď.) ako aj kuchynských liniek a vstavaných skríň z laminovaných drevotrieskových dosiek ku ktorým vyhotovujem  grafický návrh.

Pramice
Majú dĺžku 6,5m,šírku dna 0,9m, šírku vrchnej časti 1,3 m a výšku 0,5 m. Kostra je vyrobená z agátového dreva a opláštenie zo smrekového dreva. V pramici je predný úložný priestor,3 vyberateľné rošty na dno pramice .

V každej fáze riešenia pristupujeme ku klientom individuálne.


Posledné realizované práce